09128961626 info@setmen.com
آدرس جدید تهران ، شهرک غرب، بلوار درختی، نبش طائمه، مجتمع مادر، طبقه منفی ۳

سبد خرید

لباس مناسب برای مصاحبه‌ شغلیپیش از آنکه دهان خود را برای آغاز گفتگو با مصاحبه‌کننده باز کنید، از طریق شیوه‌ی پوششتان اولین تاثیرات را بر وی گذاشته‌اید. راهنمایی‌هایی که در اینجا آورده‌ایم اغلب بعنوان پوشش مناسب در مصاحبه‌ها شناخته شده‌اند. هر شرکت یا مجموعه‌ای پوشش منحصربه‌فرد خود را دارد وممکن است آنچه که قرار است سر آن کار پوشیده شود هیچ ربطی به پوشش مناسب هنگام مصاحبه برای آن شغل نداشته باشد.

ادامه مطلب “لباس مناسب برای مصاحبه‌ شغلی”

برای هر کسی در این موقعیت کاملا طبیعی‌ست که با خود بیاندیشد “ چرا نمی‌توانم لاغر شوم؟ چرا برای کاهش وزن اینقدر در تقلا هستم؟”
حتی ممکن است بخواهید که کلا بیخیال کاهش وزن شوید، اما دست نگه دارید!
ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم متوجه شوید اشکال کار کجاست و راهکارهایی عملی پیشنهاد کنیم.
اولا، به خاطر بسپارید که لاغر بودن لزوما به معنای سلامتی یا تناسب اندام افراد نیست. در واقع، صرف لاغر بودن ضمانت هیچ کدام از این دو را به شما نمی‌دهد. با این حال، واقعیت دارد که در زمان چاقی خطرات بیشتری سلامت افراد را تهدید می‌کند. از دست دادن ۵ تا ۱۰ کیلوگرم از وزن وضعیت سلامت کلی و تناسب اندامتان را بهبود خواهد بخشید. برای مثال چربی اضافه می‌تواند باعث تورم شده و درنتیجه ریسک آسیب دیدن مفاصل و بافتها را افزایش دهد. با از دست دان وزن اضافی احتمال بیماری‌هایی مانند آرتروز، التهابات و آسیب‌های مفصلی‌ کاهش می‌یابد.
حال که در مورد اهمیت کاهش وزن صحبت کردیم بیایید به سراغ قسمت جذاب ماجرا برویم، ۸ دلیل احتمالی که از کاهش وزنتان جلوگیری می‌کنند. ادامه مطلب “چرا نمی‌توانم وزن کم کنم؟ ۸ دلیلی که نمی‌توانید به تناسب اندام دست یابید”

به عنوان یک تاجر قطعا می‌دانید که بر جای گذاشتن تاثیر مثبت در اولین برخورد چقدر مهم است. بخش مهمی از این کار در گرو پوششی درخور و مناسب است. بعضی افراد گمان می‌برند که سفرهای کاری نیز مانند سفرهای تفریحی جایگاه گشت و گذارند، اما اینطور نیست، سفرهای کاری کاملا جدی تلقی شده و در نتیجه مستلزم آنند که در طول اینگونه سفرها پوشش خود را جدی بگیرید!

 

راه‌های بسیاری برای خرید لباس آنلاین وجود دارند و پیدا کردن آنچه که می‌خواهید در فروشگاه‌های اینترنتی کاری بسیار آسان است. با این حال سوال اساسی این است که “چه بخریم” نه اینکه “چگونه بخریم”. در زیر به نکاتی در مورد پوشش هنگام سفرهای کاری اشاره می‌کنیم.

ادامه مطلب “راهنمای طرز پوشش در سفرهای کاری برای آقایان”

همه‌ی استایل این است که شما خود را چطور نمایش می‌دهید. در قسمت اول این مقاله 25 اشتباه رایج را بررسی کردیم که میتوانید با کلیک برروی این لینک مشاهده کنید. در قسمت دوم این مقاله سعی داریم 25 مورد دیگر را مورد بررسی قرار دهیم؛ پس همراه مجله مد و فشن ست مگ باشید: ادامه مطلب “50 اشتباه رایج آقایان در لباس پوشیدن – قسمت دوم”

همه‌ی استایل این است که شما خود را چطور نمایش می‌دهید. استایل شما، شخصیت شما را نمایان می‌کند. و بدون اینکه نیاز باشد بلند و رسا بگویید، بیان می‌کند در هر لحظه چه احساسی دارید، ولی همه ما سعی می‌کنیم آن را رعایت کنیم. البته بعضی اوقات نیز در این زمینه اشتباهاتی را مرتکب می‌شویم. در قسمت اول این مقاله 25 اشتباه رایج در دنیای مد را که معمولا ندانسته انجام می‌دهیم به شما خواهیم گفت؛ پس همراه مجله مد و فشن ست مگ باشید: ادامه مطلب “50 اشتباه رایج آقایان در لباس پوشیدن – قسمت اول”