15% تخفیف ویژه اولین سفارش

سبد خرید کوچک

شاید در نگاه اول به نظر برسد که ست کردن کراوات با پیراهن کار سختی نیست، اما اینگونه که فکر می کنید نیست. کافی است با دقت، به مراسم هایی که می روید نگاه کنید و ببینید که افراد چگونه از کراوات استفاده می

ادامه مطلب “از اصول ست کردن کروات با پیراهن که هر مردی باید بداند”

ادامه مطلب

آیا میدانید پیراهن طرح دار مردانه را با چی باید بپوشیم؟

پیراهن طراح‌ دار مردانه، یک آیتم جذاب مردانه است؛ اما آقایان کمتر آن را در لیست خرید خود قرار می دهند. سال ‌های سال است که آقایان پوشیدن پیراهن های طرح دار مردانه را مساوی با زیر پا گذاشتن انتخاب ‌های متعارف ادامه مطلب “پیراهن طرح دار مردانه را با چی بپوشیم؟”

ادامه مطلب

عروس تنها فرد مهم یک جشن عروسی نیست. یک سر دیگر ماجرا داماد است كه بايد به اندازه عروس در مركز توجه ها باشد. اما اغلب دیده می شود كه افراد فقط به عروس توجه می کنند و از داماد غافل می شوند. داماد ادامه مطلب “۹۰ % آقایان، رنگ کت و شلوار دامادی خود را مشکی انتخاب می کنند”

ادامه مطلب

آقایان ۴۰ ساله هم، باید به همان اندازه سنین ۲۰ یا ۳۰ سالگی شاداب و خوش تیپ باشند. آقایان نباید در این سن جوری لباس بپوشند که شبیه به افراد خسته و به نظر برسند. یک نکته ی جالب توجه این است که

ادامه مطلب “تفاوت پوشش آقایان ۴۰ ساله با جوانان”

ادامه مطلب

امروزه به لطف فشن شوها و تبلیغات گسترده آنها، شاهد افزایش انواع استایل ها و سبک ها در حوزه مد و مد گرایی می باشیم. یکی از این استایل ها که چندسالی است به خصوص در کشورهای غربی مجددا طرفداران ادامه مطلب “آیتم های مهم استایل پانک”

ادامه مطلب

در مورد سبک مونوکروم چه میدانید؟ در اکثر دوره های تاريخی، افرادی وجود داشته اند که تمام لباس هايشان را به یک رنگ انتخاب می کردند. این استایل، آن زمان، ساده تلقی ميشد؛ اما به مرور، اين نگرش تغيير كرد و استايل های سرتا پا يک رنگ، تبدیل به ادامه مطلب “تفاوت پوشش مونوکروم در افراد ریزنقش و توپر”

ادامه مطلب