پوشاک مردانه ست من

کمپانی "ست من"

با هدف ایجاد یک برند تخصصی پوشاک و اکسسوار مردانه، در سال 1393 آغاز به کار کرد .

"ست من" با تمرکز بر دسترسی آسان مشتریان به تولیدات با کیفیت و تنوع بسیار بالا در سبک های مختلف استایل( از جمله : کلاسیک ، ورزشی یا اسپرت،کژوال،فرمال و یا حتی بیزنس فرمال و ...) و سایز، سعی برآن داشته که تمامی سلیقه ها و نیاز های پوششی مردان خوشپوش ایرانی را به طور کامل برطرف نماید .

کمپانی "ست من" همواره در زمینه ی عرضه آیتم های پوششی استایل مردانه و همچنین ارائه خدماتی از طرف کارشناسان فروش مجرب و آگاه به دانش مد و استایل تحت عنوان مشاوره استایل پیشگام بوده است.

شما به عنوان عضوی از این خانواده بزرگ، در شعب ست من با بهره گیری از مشاوره تخصصی مد و استایل مشاوران و کارشناسان مجرب این مجموعه ، بهترین گزینه ها را برای درخشیدن هرچه بیشتر در استایل شخصی تان، انتخاب خواهید کرد.

مجموعه فروشگاههای "ست من" با بهره گیری از طراحی داخلی متمایز و مدرن، توانسته است محیطی جذاب و پر انرژی را برای مشتریان فراهم نماید تا هر عضوی ازین خانواده بزرگ بتواند بدون هیچ گونه نگرانی و در کمال آرامش و حس خوب خرید خودرا تجربه کند.

خط مشی

با تکیه بر تلاش و کوشش اعضای این تیم، رئوس خط مشی ست من بر اساس ارائه بالاترین کیفیت،پایین ترین قیمت ممکن، حداکثر انتخاب و راحتی مشتریان میباشد.
این مجموعه با تکیه برشعار کمپانی Always Be The Best و اعتقاد به اصل مشتری مداری و اینکه مشتری ولی نعمت و عضوی از خانواده ی افراد این تیم می باشد ، همواره و همیشه برتالش و کوشش استوار است که بدل به مشتری مدار ترین کمپانی دنیا و همچنین کمک برای دیده شدن هرآنچه بهتر و درخشش در استایل و پوشش اعضای این خانواده منجر شود و همچنین مشتریان این کمپانی بتوانند هر آنچه که منوط به پوشاک و اکسسوار مردانه میباشد را به طور کامل و جامع ، کشف و پیدا و تهیه کنند .

ست من زرتشت (مرکزی):
تهران، باالتر از میدان ولیعصر، چهارراه زرتشت، ساختمان رفاه، ورودی کوچه پزشک پور، طبقه چهارم

شعبه شهرک غرب:
تهران، شهرک غرب، بلوار درختی، مجتمع مادر، طبقه منفی 3

ست من بروجرد:
بروجرد، خیابان تختی، بعد از چهارراه اوستا، مجتمع تجاری دیپلمات سنتر، طبقه دوم تجاری

ست من پردیس:
پردیس، شهر پردیس، فاز2 ،بلوار خلیج فارس، پاساژ آرکدیا

شماره تماس : 09128961626
ایمیل : info@setmen.com