پوشاک مردانه ست من

با شلوار جین مشکی چه بپوشیم؟

در استایل / شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی جز پر طرفدارترین انواع شلوار به خصوص برای آقایان محسوب می گردد. از آنجا که شلوار جین مشکی کاربردهای زیادی در استایل های مختلف دارد، قصد داریم در این مقاله به توضیحاتی در مورد کاربردهای این شلوار و اینکه می توان چه آیتم هایی را با شلوار جین مشکی ست کرد، ارائه دهیم. پس برای آگاهی بیشتر در مورد این رنگ از شلوار جین ادامه مطلب را از دست ندهید.

  1. پالتو و شلوار جین مشکی

  2. همانطور که می دانید یکی از آیتم های اساسی در فصل زمستان استفاده از پالتو می باشد. از آنجا که در فصل های سرد همانند پاییز و زمستان تمایل به پوشیدن رنگ های نود و یا رنگ های خنثی به خصوص برای پالتو و لباس های بالاپوش بیشتر حس می گردد. معمولا شاهد پوشیدن رنگ های پاییزی همچون آجری، قهوه ای و یا خردلی برای پالتوی مردانه می باشیم، اما تکمیل کننده این رنگ را چه نوع رنگی می توان دانست؟ در مقالات قبلی به طور واضح و کامل در مورد چرخه رنگ ها و گستردگی آن صحبت کردیم، اما خوب است بدانید که ست کردن رنگ مشکی با انواع رنگ های پاییزه و زمستانه استایل جذابی را خلق خواهد کرد، به عنوان مثال شما می توانید از یک پالتوی قهوه ای همراه با شلوار جین مشکی و نیم بوت قهوه ای استفاده کنید و سایر اکسسواری خود را همچون شال گردن، ساعت و ژاکت خود را از رنگ مشکی و یا ترکیب مشکی و قهوه ای ست کنید.

با شلوار جین مشکی چه بپوشیم؟

ترکیب پالتو و شلوار جین مشکی می تواند ست جذابی را برای آقایان خلق کند

  1. پیراهن دکمه دار و شلوار جین مشکی
  2. اگر تا بحال تماما منتظر پوشیدن لباس هایی کاملا ساده و بدون طرح و نقش بوده اید، خوب است که یادآور شویم کاملا بخش مهمی از یک استایل جذاب را از دست داده اید. پوشیدن پیراهن های دکمه دار آن هم از نوع طرح دار را می توان ست جذابی برای یک شلوار جین مشکی برشمرد. سعی کنید به دنبال پوشیدن پیراهن های جذاب طرح دار برای یک استایل زیبا باشید. شما می توانید پیراهن دکمه ای اور سایز را همراه با شلوار جین مشکی ست کنید و یا از ترکیب یک پیراهن دکمه ای طرح و نقش سنتی همراه با شلوار جین مشکی زاپ دار تضاد جذابی را خلق کنید و تطابق دو دنیای متفاوت مدرنیته و سنتی می تواند جذابیت خلق این استایل را برای شما دو چندان کند. سعی کنید خود را محصور به پوشیدن یک نوع پیراهن نکنید و از آنجا که رنگ مشکی جز رنگ های خنثی محسوب می گردد، بنابراین شما می توانید از انواع طرح ها و رنگ ها و حتی طرح های ساده در سبک تطبیق پیراهن دکمه دار و شلوار حین مشکی خود بهره ببرید.

با شلوار جین مشکی چه بپوشیم؟

با ست کردن پیراهن های دکمه دار و شلوار جین مشکی می توانید ترکیب جذابی را خلق کنید

  1. پیراهن مشکی و شلوار جین مشکی
  2. شاید به ذهنتان خطور نکند که می توانید دو آیتم با یک کد رنگی و ان هم از نوع رنگ خنثی رنگ‌ مشکی را با یکدیگر ست کنید، اما این مورد برای رنگ های خنثی بسیار جذاب به نظر می رسد. شاید نتوانید به عنوان مثال پیراهن و شلوار نارنجی را با هم بپوشید، اما به راحتی می توانید پیراهن مشکی و شلوار جین مشکی را با یکدیگر ست کنید. البته دقت کنید که در این موارد حتما می بایست یک آیتم رنگی را به پوشش خود بیافزایید. بهتر است سراغ اکسسواری های رنگی و یا کفش رنگی بروید. اگر سبک پوشش شما کاملا کژوال و غیر رسمی است می توانید از دستمال گردن رنگی و ساعت مچی ست آن بهره بگیرید. اگر سبک نیمه رسمی با شلوار جین را انتخاب کرده اید، بهتر است به سراغ پوشیدن کفش و کمربند ست باشید و یا از کیف های دوشی با رنگ های متفاوت استفاده کنید.

با شلوار جین مشکی چه بپوشیم؟

پیراهن مشکی مردانه و شلوار جین مشکی می تواند در کنار یکدیگر باعث افزایش زیبایی استایل شما گردد

  1. تیشرت و شلوار جین مشکی
  2. شاید بتوان به جرات گفت که پر کاربردترین استایل همراه با شلوار جین مشکی مردانه را می توان به ست کردن تیشرت و جین اختصاص داد، زیرا تیشرت ها دنیای پر نقش و نگار و سرشار از طرح و رنگی دارد، اما می توانید به راحتی تمامی این طرح و رنگ را با یک شلوار جین مشکی ساده ست کنید. تیشرت شما می تواند انواع آستین بلند، آستین کوتاه و انواع یقه ها را شامل گردد. حتی استفاده از پولوشرت ها در این شرایط به شما توصیه می گردد و به راحتی می توانید استایلی کمی رسمی تر با پولوشرت ها خلق کنید. افرادی که دارای بالاتنه درشت تری هستند، سعی کنند تیشرت جذب و چسبان و همچنین رنگ های روشن نپوشند تا اندام ان ها کمی لاغرتر به نظر برسد و در ضمن پوشیدن تیشرت یقه هفت به لاغرتر نشان دادن آن ها کمک شایانی خواهد کرد.

با شلوار جین مشکی چه بپوشیم؟

بهتر است از تیشرت های ساده و رنگی برای ترکیب لباس و شلوار جین مشکی استفاده کنید

  1. هودی و شلوار جین مشکی
  2. هودی از جمله پر طرفدارترین و جدیدترین انواع بالاپوش ها در پوشش مردانه است که به خصوص در روزهای نه چندان سرد پاییزی مورد استفاده قرار می گیردد و یا در روزهای ابتدایی بهار که هوا آنچنان گرم نشده است‌. علاوه بر این همچنین استفاده از هودی به عنوان پوشش های چند لایه در زیر کت، کاپشن و یا پالتو می تواند جذابیت خاصی به استایل شما ببخشد، اما از آنجا که استفاده از هودی های رنگی رنگی در سال های اخیر بسیار باب شده است و آقایان شروع به استفاده از آن را کرده اند. خوب است بدانیم بهترین مکمل برای این هودی ها استفاده از شلوار جین مشکی می باشد. البته با این پیش فرض که هودی ذاتا کژوال و غیر رسمی است، پس مسلما نمی توانید از آن در سبک لباس های رسمی خود استفاده کنید. سعی کنید از آنجا که هودی ها معمولا دارای وضعیت اورسایز هستند، آن را با یک شلوار جین مشکی جذب ست کنید و از پوشیدن همزمان دو آیتم اورسایز خودداری کنید. البته که پوشیدن شلوارهای مام استایل نیز با هودی جز ترندهای سال های اخیر در مبحث هودی و شلوار جین گرفته است. بنابراین حتما دقت داشته باشید که تفاوت هودی و سوئیشرت را بدانید و بعد از آن به راحتی می توانید آن را در ترکیب لباس های پاییز و زمستانی خود به کار ببرید. از جمله تفاوت های مهم بین هودی و سوییشرت می توان در کلاه دار بودن هودی دانست. هودی ها بدون شک دارای کلاه متصل هستند، ولی داشتن جیب و همچنین نیم زیپ بودن بخش جلویی هودی را می توان به سلیقه و نظر برند آن مرتبط دانست. هودی ها در انواع رنگبندی تولید می گردند و از لحاظ طرح و رنگبندی هیچ محدودیتی را شامل نمی شوند.

با شلوار جین مشکی چه بپوشیم؟

ترکیب کردن هودی و شلوار جین مشکی مردانه هیچ محدودیتی را شامل نمی گردد

خلاصه مطلب

برای ست کردن آیتم های مختلف پوشش خود با شلوار جین مشکی مردانه روش های زیادی وجود دارد و همچنین شما می توانید با اکثر آیتم های استایل های نیمه رسمی و کژوال با شلوار جین مشکی ست کنید، برای داشتن آگاهی بیشتر در مورد این آیتم ها از این مطلب استفاده کنید.