هرسال همزمان با شروع سال جدید، یک رنگ به عنوان رنگ سال معرفی می‌شود و آن رنگ به ترند همان سال تبدیل میشود. این یعنی اکثر  لباس‌های موجود در بازار به همان رنگ مشخص شده هستند و افراد سعی میکنند لباس و پوشش خود را حول این رنگ انتخاب کنند. امسال برخلاف سال های قبل به جای یک رنگ، دو رنگ به عنوان رنگ سال معرفی شدند. همانطور که میدانید هر رنگ، نماد یک مفهوم خاص می باشد. رنگ‌های خاکستری و زرد هم که به عنوان رنگ‌های امسال معرفی شدند، هر کدام بیانگر مفهمومی هستند. جالب است بدانید که انتخاب این دو رنگ کاملا هوشمندانه  بوده است چون رنگ خاکستری بیانگر اندوه حاصل شده از بیماری کرونا برای مردم جهان و رنگ زرد هم نماد امید به پایان این بیماری و رنج است. بنابراین،یکی از فاکتورهای موثر برای داشتن استایلی به روز، این است که حداقل یک یا دو آیتم از استایل خود را به رنگ‌ انتخابی سال بخرید.در همین راستا، قصد داریم بعضی از استایل‌های ترند مردانه را به شما معرفی کنیم. از جمله ترندهای امسال، می توان به لباس‌های گشاد خیابانی و کت و شلوار‌های گشاد اشاره کرد. ما را در ادامه همراهی کنید تا چندی از برترین ترند‌های مردانه را با هم بررسی کنیم.

بارانی بلند مردانه

یکی از ترندهای امسال، مد شدن دوباره ی لباس‌های دهه ۵۰ و ۶۰ میلادی است که بارانی بلند مردانه،یکی از آن‌هاست. در طول این سال‌ها، تغییر چشمگیری در ظاهربارانی‌ها به چشم نمی خورد و آنان سبک کلاسیک و ظاهر ساده و شیک خود را حفظ کرده‌ اند. از ملزومات داشتن یک استایل خلاقانه و شیک،معطوف کردن توجه، به رنگ آن است. اگر تمایل دارید برای سِت کردن انواع بلوز و پلیور رنگی خود بارانی بپوشید، از رنگ‌های مشکی یا طوسی استفاده کنید چون به راحتی با همه رنگ‌ها سِت می‌شوند. امسال برای برخورداری از یکاستایل شیک،می‌توانید از رنگ‌های آجری، زرشکی، نارنجی، سبز تیره و شتری هم در ترکیب رنگی خود استفاده کنید.

لباس چهارخانه

در بین لباس ها ومدل های مردانه ی امسال موجی از لباس های چهارخونه‌ به چشم می‌خورد. این طرح از پارچه، درسال جاری،انتخابی مطمئن و خاص خواهد بود. با اینکه این لباس هاتقریبا سبکی کلاسیکی دارند؛امادر آن از رنگ‌های متنوعی استفاده میشود. با استفاده از لباس‌های چهارخانه میتوانید استایلی ماندگار را برای خود رقم بزنید.پیراهن چهارخانه مردانه

کیف کراس بادی مشکی

یکی دیگر از ترندهای امسال برای آقایان، استفاده از کیف است. کیف کراس به آن دست از کیف‌های دوشی میگویند که به صورت یک طرفه از شانه آویزان میشوند.به علاوه، یکیاز اکسسوری‌های استفاده شده مردان در فشن‌شوهای برندهای محبوب و معروف، کیف‌های دستی چرمی و بزرگ هستند.با یک کیف کراس بادی ظاهری به‌روز خواهید داشت و می‌توانید همه وسایل خود را نیز به راحتی حمل کنید. اهمیتی ندارد که از یک کیف بزرگ استفاده میکنید یا یک کیف‌جمع و جور؛ در هر صورت از استایلیبه روز برخوردار خواهید بود وهمزمان از وسایل ارزشمند خود هم مراقبت میکنید. اگر احساس کردید که بند کیف تان بیش از حد بلند است، میتوانید با زدن یک گره به بند کیف، ظاهری متفاوت‌تر را برای خود رقمبزنید. این ترند را هم در تابستان و هم در پاییز و زمستان امسال مشاهده خواهید کرد. اگر دوست دارید بتوانید آن را با دیگر لباس هایتان هم ست کنید، بهتر است رنگ‌ کیف را مشکی انتخاب کنید تا کاربردی و شیک به نظر برسد.

چرم

چرم از جملهآیتم های جدایی ناپذیر استایل‌های فصول سرد است. چرم ظاهری منحصربفرد و اصیل دارد وهمیشه مورد استقبال عده ی کثیری از مردم قرار می ‌گیرد. یکی از ترندهای محبوب این روزها، داشتن پوششی سرتا پا از چرم است. چرم نماد قدرت، استقلال، اعتماد به نفس و اصالت بوده و هست؛ بنابراین حتما از چرم در استایل خود استفادهکنید. اما آنچه امسال، به ترند تبدیل شده‌ استلباس‌های چرم مشکی و لباس‌های چرم مخصوص موتورسواری می باشد. برای استفاده از این ترند در استایل‌های روزمره یا به اصطلاح کژوال، توصیه میکنیم از کت چرم به همراه پیراهن یقه اسکی و شلوار چرم استفاده کنید. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، چرم از مد نمی افتد و به راحتی میتوانید آن را نه تنها امسال بلکه سال های بعد هم در ترکیب استایل خودقرار دهید. جدای از همه ی این ها یکی دیگر از مزایای چرم، مخصوصا چرم طبیعی نسبت به دیگر ترندها دوام بالای لباس های چرمی است.کاپشن های چرمی درجه 1

کت‌های فری سایز

از دیگر ترندهای مدل لباس مردانه در سال ۱۴۰۰، کت های فری سایزهستند. همانطور که از اسم شان هم پیداست این کت‌ها برای همه ی سایزها، اندازه هستند. این کت ها برای فصل سرما بهترین انتخاب اند. در عین حال، باید توجه داشتکه این کت‌ها، سرشانه‌های بزرگ و آستین‌های چشم گیریدارند.

اکسسوری‌های مردانه

برای جذابتر کردن استایل خود از اکسسوری‌های مردانه استفادهکنید. از جمله اکسسوری‌های جذاب مردانه، میتوانبه شال گردن های مردانه، کلاه و کیفِ دستی اشاره کرد. استفاده از این اکسسواری هاهمراه با بارانی بلند، استایلی جذاب را برای شما رقم میزند. کلاه رنگی بافت مردانه و عینک آفتابی هم اکسسوری‌هایی هستند که می‌توانند،زیبایی و آراستگی شما را دوچندان کنند. دستکش هم از دیگر اکسسواری های مردانه است ومخصوصا دستکش‌های چرم و بلند از ترندهای امسال میباشند. از دیگر ترندهای امسال در زمینه اکسسواری هااین است که کراوت‌ها به استایل غیر رسمیباز گشته اند.لباس های شیک مشکی

ترندهای یک‌دست یا مونوکروم

داشتن تیپی سرتا پا یک رنگ، از دیگر چیزهایی است که امسال رواجخواهد داشت. این استایل مینیمال یا ساده، بسیار شیک و جذاب میباشد. نکته ی جالب دیگر آن است که طبقاعلامیه یصنعت مد و فشن، رنگ‌های قرمز، سبز تیره و زرد از رنگ‌های پر طرفدار امسال هستند و این رنگ‌ها نه تنها در یک استایل مونوکروم جذاب خواهند بود؛ بلکه به راحتی می‌توان آن‌ها را با بقیه رنگ‌ها ست کرد.استایل لوکسکلام آخربا به کار گیری استایل ها و ترندهایی که امسال مد هستند؛ می‌توانید ظاهریشیکی و خاص را برای خود خلق و توجه ها را به سمت خود جلب کنید. واضح است که ترندهای مختلفی در طول سال به دنیای مد و فشن وارد و پس از مدتی هم به کل فراموش میشوند. بنابراین، سلیقه خود را بر پیروی از مد، ارجح تر بدانید و اگر در لیست مذکور ترندی بود که توجه شما رابه خودش جذب کرده است، حتما آن را تا پایان سال بپوشید. با سپاس از اینکه مطالب ما را تا انتها مطالعه کردید.