از نظر خانم ها، شیک پوشی آقایان و در واقع ست مردانه در رعایت جزئیاتی خلاصه می شود که یک تیپ مردانه را جذاب می سازد. پوشیدن لباسی شیک و جذاب، تاثیر بسزایی در روابط اجتماعی دارد. به همین دلیل نکاتی را باید هنگام خرید لباس رعایت کنیم تا از نظر دیگران هم جذاب و خوش تیپ باشیم . در این بخش به نکاتی اشاره میکنیم که اگر آن ها را خوب رعایت کنید، از دید دیگران هم فردی جذاب و خوش تیپ خواهید بود.

چه مواردی جذابیت یک استایل مردانه را بیشتر میکند؟

کت و شلوار

بسیاری تصور میکنند که کت و شلوار را تنها می توان در مراسمات رسمی مثل میهمانی یا قرارهای کاری به تن کرد؛ اما لازم به ذکر است که پوشیدن کت مردانه باعث میشود تیپی جذاب و مردانه داشته باشید. درواقع، کت نمادی  است از موفقیت و قدرت مردان . هنگام انتخاب کت و شلوار به موارد زیادی باید دقت داشت و مهم ترین آن این است که کت فیت تنتان باشد تا ظاهری آراسته را برای خود رقم بزنید.

کفش

همانطور که میدانید، خانم ها به جزئیات توجه زیادی دارند و شما با پوشیدن یک کفش خوب نشان میدهید که نسبت به جزئیات بی تفاوت نیستید. قبل از این که کلامی صحبت کنید، این کفش های شما هستند که شخصیت تان را مورد قضاوت قرار می دهند. هرچه قدر هم که لباس های خوبی به تن کنید؛ اگر کفش های کهنه و نامناسب بپوشید، ظاهرتان نامتوازن و نامتعارف به نظر میرسد واین پیام را به طرف مقابل القا میکند که برای خودتان ارزش قائل نیستید. پیشنهاد میکنیم کفش چرم انتخاب کنید چون این کفش ها، تاثیر زیادی بر ظاهر و تیپ افراد داشته و ارزش سرمایه گذاری را دارند. کفش های تمیز و نو نماد موقعیت و ثروت هستند و شما را جذاب تر نشان میدهند. چرم جیر برای مراسمات اجتماعی و چرم پوست گاو برای مراسمات رسمی تر مناسب است.

عینک

عینک، مردان را کاریزماتیک، باهوش و متعهد نمایان میکند. پس استفاده از عینک هم بر روی جذابیت آقایان بی تاثیر نخواهد بود.

تیپ جذاب مردانه با عینک

لباس به رنگ شاد و ملایم

رنگ صورتی حس مثبتی را انتقال می دهند. مردانی که رنگ های پاستلی و صورتی می پوشند؛ اعتماد به نفس زیادی دارند . از دیگر مزیت های استفاده از این رنگ آن است که ترکیب این رنگ با رنگ هایی مثل سفید و سبز شادابی چهره شما را دو برابر می کند. افرادی که لباس های این رنگی را انتخاب می کنند، روحیه ی شادتری دارند. مردانی که رنگ صورتی می پوشند، خانم ها را تحت تاثیر قرار میدهند چون  خانم ها اعتماد به نفس این آقایان را می پسندند .

تیپ جذاب مردانه با رنگ شاد و روشن

ساعت مچی

مردان جذاب از ساعت استفاده می کنند و هیچگاه برای چک کردن ساعت، به گوشی مراجعه نمی کنند. ساعت مچی، نمادی از لوکس بودن است؛ بنابراین نباید تاثیر ساعت مچی بر جذابیت را بی اهمیت جلوه داد. استفاده از ساعت به هر مردی توصیه میشود و میتوان گفت از واجبات داشتن یک استایل شیک مردانه است. بهترین مدل ساعت، ساعتی است که به سبک مینیمالیست میباشد. این ساعت ها در عین سادگی، بسیار چشم نوازند و همه ی برندها چنین سبک ساعتی را تولید می کنند. یکی از برندهای معروف و پرطرفدار، برند «The Fifth »  است.

حتما بخوانید...
شیک پوش ها بخوانند!

تیپ های مردانه جذاب با ساعت مچی

دهان خوشبو

از دیگر مواردی که موجب جذابیت بیشتر شما میشود لبخند است که زیبایی چهره شما دو برابر می کند. اما برای داشتن لبخندی جذاب باید دندان های تمیز و دهانی خوش بو داشته باشید. بنابراین واجب است که همیشه دندان هایتان را مسواک بزنید و نخ دندان بکشید. در ضمن، زیاد آب بنوشید و هر ۶ ماه یک بار به دندان پزشکی مراجعه کنید تا همیشه لبخندی جذاب داشته باشید.

عطر

کاملا واضح  است که داشتن یک عطر خوش بو و استفاده از آن چه تاثیری می تواند بر روی دیگران داشته باشد و میزان جذابیت فرد را بالا ببرد. بوی خوش باعث میشود، افراد از هم نشینی و مصاحبت با شما کلافه نشوند. بنابراین، در انتخاب عطر خود و استفاده از آن بی تفاوت نباشید و هرگز تاثیر آن را دست کم نگیرید. بهتر است، هنگام انتخاب عطر به موارد زیادی از جمله خصوصیات و شخصیت اجتماعی تان توجه کنید و اسانس های متفاوتی را امتحان کنید تا در نهایت عطر مناسب خود را بیابید. برای این کار همچنین میتوانید لیست پرطرفدارترین عطرها را چک کرده و ویژگی هر کدام از آنها را مطالعه کنید.

اعتماد به نفس

حتی اگر همه نکاتی که گفته شد را رعایت کرده و از لباس ها و اکسسوری های لاکچری مربوط به آن استفاده نمایید؛ ولی اعتماد به نفس پایین داشته باشید، در انجام این کار موفق نخواهید بود چون یکی از فاکتورهای اصلی جذابیت اعتماد به نفس بالاست. تصور میکنید چرا سه لبریتی ها و افراد معروف جذاب به نظر می آیند با اینکه شکلی شبیه به مردم عادی دارند؟ علتش در اعتماد به نفس بالای آن هاست. در نتیجه، اگر به دنبال راهی برای افزایش جذابیت های درونی و بیرونی خود میگردید؛ حتما به دنبال راهی برای افزایش اعتماد به نفس هم باشید. کتاب ها و مقالات زیادی در زمینه ی افزایش اعتماد به نفس وجود دارند که با مطالعه ی آن ها میتوانید اعتماد به نفس خود را بیشتر کنید. از دیگر مزیت های داشتن اعتماد به نفس این است که میتوانید به راحتی افراد را متقاعد و تمام مسائل را حل کنید و دل هر فردی را به دست آورید.

تیپ مردانه با اعتماد به نفس

شلوار جین

پوشیدن شلوار جین، میتواند توجه دیگران را به شما معطوف کند. از مزیت های شلوار جین این است که هیچ گاه از مد نمی افتد. بدون در نظر گرفتن سن و سال، هر مردی با هر موقعیت اجتماعی میتواند از شلوار جین استفاده کند. نکته ای که هنگام پوشیدن شلوار لی باید به آن توجه داشت این است که شلوار فیت تن تان باشد. همچنین دقت کنید که هرگز از شلوارهای سایز بزرگ استفاده نکنید.

در این مطلب سعی کردن

ست مردانه

و انواع آن را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.امیدواریم مفید واقع شده باشد.