۲۵ تیر

چطور در تابستان جین بپوشیم ؟ جین را نباید در تابستان بپوشید؟ این یک قاعده‌ی قدیمی است که با گرم شدن هوا باید کم کم با پیراهن و شلوار جین مردانه خداحافظی کرد. اما ما به شما می‌گوییم که چرا جین‌ها هنوز هم برای تابستان مناسب‌اند. 

 

شلوار جین تابستانی بپوشید!

جین برای همه‌ی ما در قدم اول معنی شلوار جین را دارد، اما کدام یک از شلوارهای جین مردانه تابستانی هستند یا باعث نمی‌شوند در روزهای گرم احساس خفگی داشته باشیم؟

شلوار جین با فیت آزاد

برای تابستان بهتر است شلوار جین جذب را فراموش کنید و سراغ جین‌های با فیت آزادتر بروید. آن‌ها تنها جذاب و مطابق با مد روز هستند، بلکه به پاهای شما نمی‌چسبند.

شلوار جین سفید

شلوار جین سفید بالاترین رتبه را در بین جین‌های تابستانی به خودش اختصاص می‌دهد. هر تابستان وقت آن می‌رسد که شلوارهای جین سفید را از کمد بیرون بیاورید.

این شلوار را می‌توانید با کتانی سفید و انواع پیراهن مردانه یا تی شرت رنگی بپوشید.

مدل شلوار جین زاپ دار برای تابستان است

زاپ‌های روی شلوار جین مردانه یک راه هوشمنده برای ایجاد قابلیت تنفس است، ممکن است خنده‌دار به نظر برسد، اما واقعا کاربردی است. شلوار جین زاپ دار نوعی شخصیت متفاوت به استایل تابستانی شما می‌دهد. آن را با یک جفت کتانی ورزشی مانند کتانی آدیداس (Adidas) و تی شرت مردانه‌ی ساده ست کنید.

شلوارک جین برای یک استایل ساحلی

شلوارک یکی از لباس‌های مورد علاقه‌ی مردان برای فصل و تابستان و موقعیت‌هایی مانند مسافرت و گردش‌های ساحلی است، پس چرا یک شلوارک جین مردانه را امتحان نکنیم؟

می‌توانید یک شلوارک جین مشکی رنگ را با پیراهن مردانه‌ی کژوال و یک جفت کفش مردانه‌ی تخت یا کالج ست کنید و استایل نیمه روزمره داشته باشید یا آن را با تی شرت رنگی بپوشید. شلوارک‌های مردانه‌ی برند سلیو (Celio) با جنس جین یا کتان می‌توانند یکی از آن استایل‌های تابستانی شیک را به وجود آورند.

کت جین همچنان قابل پوشیدن است

اگرچه شاید بسیاری از ما دلمان نخواهد در فصل گرم کت به تن کنیم اما گاهی پوشیدن یک کت تک مردانه برای برخی از موقعیت‌ها ضروری می‌شود. پس چرا سراغ یک کت تک جین برای استایل نیمه رسمی نرویم؟

البته این تمام دلیل ما برای پیشنهاد کت جین در فصل تابستان نیست، آن‌ها در هر فصلی می‌توانند استایل شما را شیک‌تر و متفاوت‌تر کنند.

نکته: فراموش نکنید که جین قابلیت تنفس دارد پس کت جین آن قدرها هم که فکرش را می‌کنید آزاردهنده نیست!

پیشنهاد ما همچنان رنگ سفید

اگر می‌شود برای خرید شلوار جین مردانه سراغ رنگ سفید رفت، چرا نشود یک کت جین سفید پوشید؟ انتخاب‌های زیادی در مورد رنگ آبی وجود دارد، اما این رنگ کمی متفاوت‌تر است و البته برای تابستان بسیار مناسب.

جین روی جین؟

اگرچه می‌توان جین را با جین ست کرد اما هرگز، سراغ استفاده از دو رنگ یکسان جین در استایل خودتان نروید!

اگر به دنبال خرید کت تک جین هستید، ال سی وایکیکی (LC waikiki) یکی از آن برندهایی است که مدل‌های شیکی از این کت جین را به شما پیشنهاد می‌دهد.

پیراهن مردانه آن هم جین برای تابستان

اگر کت تک جین برای یک روز گرم تابستانی هنوز هم زیادی گرم و سنگین به نظر می‌رسد، پیراهن مردانه‌ی جین مشکل شما را حل می‌کند.

تفاوت پیراهن جین با سایر پیراهن های مردانه در همین ویژگی است که برای پوشیدن روی تی شرت مناسب‌ترین انتخاب می‌تواند باشد.

پیراهن جین را روی یک تی شرت سفید ساده یا تی شرت راه راه بپوشید و دکمه‌های آن را باز بگذارید و جلوی آینه یکی از خوش‌تیپ‌ترین استایل های مردانه تابستانی را ببینید.

برند دفکتو (Defacto) یکی از برندهای معروفی است که شیک‌ترین لباس های ترک را تولید می‌کند، پیراهن جین تابستانی خود را از این برند می‌توانید بخرید.

خلاصه اینکه:

۱- یک شلوار جین مردانه با فیت آزاد برای تابستان بخرید که هم خنک‌تر بوده و هم این روزها بیشتر از شلوار جین تنگ مد است.

۲- شلوار جین زاپ دار برای این فصل مناسب است، اما بهتر است سراغ شلوارهای خیلی پاره نروید.

۳- کت تک جین برای این فصل ضروری است، چند رنگ آبی روشن و سفید را برای تیپ‌های مختلف می‌توانید انتخاب کنید.

۴- به یک پیراهن جین را برای پوشیدن روی تی شرت آستین کوتاه نیاز دارید، ممکن است جنس کت شما نخی باشد اما ظاهر جین داشته باشد.

منبع

دیدگاه بگذارید