با نزدیک شدن به فصل تابستان، یکی از دغدغه آقایان ، پوشیدن و ست کردن لباس های تابستانه شیک و جذاب است ، پس اگر شما هم دنیال ست های جذاب تابستانه میگردید، با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید . به دلیل گرمای فصل تابستان، لباس های مناسب این فصل، تیشرت های نازک، شلوارهای کتان سبک و همچنین کفش کالج است. اما از جمله مواردی که باید به آن توجه کرد این است که در این فصل چه رنگ هایی بپوشیم؟ چگونه میتوانیم در این فصل پرحرارت، خوش پوش باشیم؟ اگر دوست دارید بیشتر درمورد ست های جذاب و شیک مردانه در این فصل بدانید، ما را تا انتهای این مقاله دنبال کنید.مناسب‌ترین لباس هابرای تابستان، لباس‌های رنگ روشن هستند. از جمله لباس‌های رنگی که برای آقایان مناسب هستند؛ میتوان به لباس های کرم، آبی آسمانی، سفید، صورتی کمرنگ و… اشاره کرد. درواقع، رنگ‌هایی که تناژ سرد دارند، رنگ‌های خنثی و رنگ‌های پاستلی کاملا برای این فصل مناسب و ایده‌آل هستند.

پیراهن صورتی کمرنگ با شلوار کرم

اغلب آقایانبه اشتباه، از پوشیدن شلوار‌های رنگ روشن مثل کرم و استخوانی خودداری می‌کنند. اگر به هر دلیلی تمایلی نسبت به پوشیدن شلوار رنگ روشن ندارید، پیشنهاد می‌کنیم در تابستان زاویه ی دید خود را نسبت به آن تغییر دهید. برای خلق یک استایل خنک تابستانی،شلوار کرم روشن بخرید و آن را با یک پیراهن مردانه صورتی ست کنید. از طرفی برای اینکه بتوانید استایل‌ خود را از سادگی خارج کنید، بهتر است در انتخاب رنگ کمربند و کفش‌ خلاقیت به خرج دهید و از رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنید.

پیراهن آبی با شلوار سورمه‌ای

این استایل میتواندیک پیشنهاد خوب برای آقایانی باشد که از شلوار رنگ روشن فراری هستند. اگر تمایل ندارید تحت هیچ شرایطی شلوار کرم بپوشید، می توانید یک شلوار سورمه‌ای به پا کنید. در عین حال بهتر است، رنگ سورمه‌ای شلوارتان را کمی روشن‌تر انتخاب کنید تا گرما را جذب نکند و هوای گرم تابستان برایتان اذیت کننده نباشد. برای پیراهن هم میتوانید از یک پیراهن مردانه خوش فرم به رنگ آبی روشن استفاده کنید. 

پیراهن روشن با شلوار جین

شلوار جین طرفداران بی شماری در سراسر دنیا دارد. اگر شما هم از طرفداران آن هستید؛ می‌توانید در تابستان از آن‌ها استفاده کرده و یک استایل جذاب برای خود بسازید. اما برای مقابله با گرمای هوا در تابستان، بهتر است از جین‌های کاغذی و نسبتا خنک‌تر استفاده کنید. همچنین با ترکیب شلوار جین وپیراهن یا تی‌شرت‌های رنگ روشن،ستی زیبا و جذاب خواهید داشت.

در تابستان چه لباشی بپوشیم؟

شلوار سفید با کت رنگی

برای داشتن یک استایل شیک و رسمی در تابستان، می‌توانید از این ایده استفاده کنید. ترکیب شلوار کتان سفید با کت‌های رنگی ترکیبیجذاب و رسمیاست. برای رنگ کت هم توصیه میشود از تناژ سرد استفاده کنید و کت‌هایی که تناژ رنگی گرم دارند، مثل قرمز و نارنجی  را نپوشید.

 تی شرت اورسایز با شلوار جین

این استایل بیشتر برای آقایانجوانتر مناسب خواهد بود. امروزه تی شرت‌های گشاد و اورسایز، طرفداران زیادی در کل جهاندارند و از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید در تابستان بپوشید چون باعث میشوند گرمای تابستان برایتان طاغت فرسا و کلافه کننده نباشد. برای تکمیل این ست تابستانه‌، میتوانید این تی‌شرت ها را با یک شلوار جین رنگ روشن ترکیب کنید.

خرید لباس تابستانه مردانه

 شلوار سورمه‌ای با کت تک

برای داشتن یک استایل رسمی یا نیمه رسمی در تابستان چه بپوشیم؟یکپیشنهاد فوق العاده برای استایل های رسمی و نیمه رسمی در تابستان، پوشیدن شلوار سورمه ای همراه با کت تک است. می توانید یک شلوار کتان سورمه‌ای را با یک کت تک کرم ترکیب کرده و زیر کت هم یک پیراهن مردانه با رنگ روشن استفاده کنید. این استایل را میتوانید برای مجالس رسمی یا مهمانی‌ها و دورهمی‌های تابستانه بپوشید.

خرید لباس مردانه لاکچری

تی شرت تیره با شلوار روشن رسمی

درست است که پوشیدن لباس های رنگ روشن در تابستان مناسب تر هستند؛ اما نیازی نیست که حتما از سر تا پا لباس رنگ روشن بپوشید. بلکه می‌توانید یکی از آیتم‌های استایل خود (مثلا تیشرت) را به رنگ روشن و دیگری را به رنگ تیره‌تری انتخاب کنید. با رعایت این نکته استایل متعادل تریهم خواهید داشت. همچنین پوشیدن کلاه همراه با این ترکیب میتواند انتخاب جذابی باشد.برای حفظ تعادل استایل‌تان،بهتر است رنگ کلاه را با رنگ شلوارتان ست کنید.

پیراهن آبی کمرنگ با  کفش سفید و شلوار کرمی

پیراهن آبی کمرنگ از جمله پیراهن های جذابمردانهاست. برای تکمیلاستایل‌تابستانی تان،میتوانیداز شلوار کرم و کفش سفید استفاده کنید. هنگام انتخاب پیراهن، از جنس‌های پلاستیکی و کتان کلفت خودداری کنید چون این جنس‌هادر تابستان، باعثافزایش تعریق شده و بوی بدی به خود می‌گیرند. در عوض از جنس‌های ناز‌ک تر مثل لباس های نخی و پنبه‌ای استفاده کنید.

تی‌شرت سفید با شلوار مشکی

این ست از ساده‌ترین، کاربردی‌ترین و پرطرفدارترین استایل‌هایی است که می‌توانید در تابستان بپوشید. یک تی‌شرت سفید خنک را با شلوار مشکی نازک ترکیب کرده و یک کتانی سفید نیز به آن اضافه کنید تا استایلتان کامل شود. میتوان گفت این استایل را تقریبا میشود همه  جا و همه وقت پوشید.

تی شرت سفید جذب با شلوار جین تنگ

این حقیقت دارد که استفاده از لباس های گشاد در تابستان مناسب تر است؛ با این حال، همه چیز به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. اگر از پوشیدن لباس‌های گشاد بیزار هستید و فقط به لباس‌های جذب علاقه مند هستید، ضرورتی ندارد که سلیقه‌ خود را نادیده بگیرید. شما به راحتی میتوانیداین استایل را کمی تابستانه کنید. فقط موقع خرید تی شرت و شلوار، حتما جنس‌های خنک تابستانی را انتخاب کنید.

پیراهن روشن با شلوار جین روشن

این ایده میتواند استایلی خنک، ساده و کاربردی برای تابستان باشد. کافیست یک پیراهن مردانه به رنگ‌ روشن مثل کرم، طوسی کمرنگ، استخوانی یا ……انتخاب کرده و آن را با یک شلوار جین کاغذی روشن هماهنگ کنید. به این ترتیب، جذب گرما و حرارت را تا حد زیادی کاهش خواهید داد. برای انتخاب کفش هم میتوانید از رنگ‌های روشن مثل سفید استفاده کنید و یا رنگ کفش خود را با بلوزتان ست کنید.

ست تابستانه مردانه پیراهن مردانه با شلوار رنگی

اگر علاقه مند به پوشیدن شلوار‌های رنگی هستید، تابستان بهترین زمان ممکن برای پوشیدن آن است. برای رقم زدن یک استایل جذاب میتوانید، یک شلوار کتان رنگی تهیه و آن را با یک تی شرت به رنگ روشن ست کنید. بهتر است اگر از شلوار پررنگی مثل سبز تیره، استفاده می‌کنید؛ پیراهن یا تی شرت‌ تان به رنگ خنثی مثل طوسی باشد.

خرید لباس تابستانه

 پیراهن چهارخانه با شلوار روشن

پیراهن چهارخانه یکی از آیتم‌های پرطرفدار مردانه است که حداقل یک دست از آن در کمد هر مردی پیدا می‌شود. پیراهن چهارخانه هم برای استایل‎‌های رومزه مناسب است و هم برای استایل‌های رسمی و نیمه رسمی. هنگام انتخاب شلوار هم بهتر است که به سراغ شلوار‌های رنگ روشن بروید. اگر هم قصد دارید استایل خود را رسمی‌تر کنید؛ میتوانید یک کت تک همرنگ شلوارتان را به تیپ خود اضافه کنید..

 پیراهن هاوایی با شلوار جین یا روشن

امروزه پیراهن های هاوایی،از جمله پیراهن‌های پرطرفدار هستند که در انواع و اقسام طرح‌ها و رنگ‌های مختلف یافت میشوند. یک پیراهن طرح هاوایی را میتوان با یک شلوار جین آزاد (اورسایز) یا شلوار کتانی روشن همراه کنید.

پیراهن های هاوایی + خرید پیراهن